czwartek, 11 lutego 2016

Deadpool!


Jutro premiera Deadpoola!

źródło
A teraz na spokojnie o tym, właściwie dlaczego to takie ważne, mimo tego, że w 2016 szykuje się kilka premier ważnych dla maniaków DC i Marvela ( Suicide Squad, Batman vs Superman, X-Men Apocalypse)

- Ryan Reynolds po ponad 6 latach od niezbyt udanej *euphemism alert* roli Deadpoola w X-Men Geneza: Wolverine dostał 108 minut czasu ekranowego na pokazanie pełni możliwości tej postaci.

- dla tych, co nie mieli jeszcze żadnej styczności z tą postacią, ogólny zarys - Wade Wilson to antybohater - no bo jak tu kochać najemnika? i to takiego, co zabił całe uniwersum Marvela i zabijał swoich czytelników? ożenionego z królową nieumarłych, Shiklah?

- Pyskaty najemnik - Merc with a mouth - ma swoje momenty. Mnóstwo.

- Deadpool jest fanem Gwiezdnych Wojen i uważa, że Jar Jar Binks to abominacja
źródło
- Deadpool notorycznie przełamuje czwartą ścianę - zwraca się bezpośrednio do czytelników komiksu, świadom bycia obserwowanym.

źródło
- promuje akcję prozdrowotną!


Męską:

I damską:

- marketingowcy dali wybitny popis przy promocji filmu - dzięki romantycznym plakatom w najbliższy weekend zastępy nieświadomych niczego lasek zostaną zabrane do kin przez swoich facetów na film o prawdziwej miłości, która nigdy nie umiera...
źródło
Bilety w dłoń i do kina!

źródło


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam do obserwowania :)