czwartek, 7 sierpnia 2014

Salon Odzieży Używanej

Pierwszy opisany z gdyńskich lumpeksów poza centrum, najlepszy na Dalekiej Północy (Pogórze, Obłuże itp).  Jest to efekt przeniesienia sklepu z ul.Płk. Dąbka na osiedle Komandorskie Wzgórze, vis a vis Lidla, ul. Wittekówny 2/4. 


System sprzedaży:

Ciuchy są dobrej jakości, trafiają się niezłe płaszcze, marynarki i sukienki. Nie zwracam szczególnej uwagi na takie niuanse jak odzież dziecięca ale też jest sporo ;)
Prawie zawsze trafiam tu jakieś dziwne fanty - książki, pluszowe postaci z kreskówek albo np. talię Tarota  ew. śpiwór O.o

Poza częścią wagową, jest też wycena z całkiem racjonalnymi cenami (duuużo sukienek od 15 zł, torebki ok 15 zł, paski od 4 zł, buty ok 20 zł). Zdarza się porządna biżuteria, sezonowo przebrania karnawałowe/na Halloween. 

Jest to lumpeks, który mnie zmusił do zrewidowania opinii o butach używanych. Tzn wiadomo, że nawet te mierzone w "zwykłym sklepie" bywają ryzykowne :P I raczej celuję w takich, co jeszcze mają metki. A i tak dla pewności odkażam je bardzo very dokładnie. 
Tu zdarzyło mi się trafić steampunkowe skórzane kozaki, taktyczne Magnumy z modelu niedostępnego w Polsce i takie oto cuda - vintage trampki Puma by Alexander McQueen <3


Można kupować na fakturę ;)


Godziny otwarcia:
pon/wt -  9.00-18.00
śr        -   9.00-17.00
czw/pt -  9.00-18.00
sob     -  13.30

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam do obserwowania :)