sobota, 14 lutego 2015

Walentynki, czyli święto patrona chorych psychicznie ;)

It's that time of the year again... tłumy facetów w kwiaciarniach, czekających w kolejce na smętnego kwiatka, stada par spędzających niebanalnie wieczór na kawie w pasażu handlowym, i, specjalna nowość w tym roku - tłumy histeryczek wzdychających w kinach do Pana Pięćdziesiątki :D
O tym, jak 'wybitne' jest to 'dzieło', może innym razem :P
Samo święto nie przeszkadza mi jakoś szczególnie - to po prostu kolejna okazja do sprawienia komuś bliskiemu radochy - jednak przeradza się to w zalew tandety i banału, co, jak wiadomo, jest meh. Jestem zwolenniczką dawania prezentów i robienia wspólnie fajnych rzeczy bez okazji, nie czuję więc szczególnego parcia na symboliczną datę. A całe to gadanie, że to nie nasza tradycja? No cóż, święty Mikołaj też nie był Polakiem ;)

Trochę miłych serduszku motywów z okazji dnia patrona epileptyków ;)9gag.com

9gag.com

Star Wars Valentines:

9gag.com


źródło

Czego pary mogą uczyć się od Morticii i Gomeza Addams? Polecam artykuł, zwłaszcza, że ta wspaniała para, jak pisze autor artykułu: "They’re weird. They’re creepy. They’re a little kooky. Mysterious and spooky. And after decades together, they are still totally, madly, passionately in love with one another."    
Czego sobie i wam życzę ;) <3

pinterest.com

1 komentarz:

  1. Te dwa serduszka "Kocham Cię" i "Wiem" są zajebiste :D Chcę je!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, zapraszam do obserwowania :)