niedziela, 18 stycznia 2015

Becik dla bobasa

Nowa akcja grupy Trójmiasto Szyje (w 2013 szyłyśmy razem maskotki dla hospicjum dziecięcego, grupa się cały czas rozwija i stanowi źródło wszelkich potrzebnych informacji dla szyjących ;) dzięki info w grupie udało mi się też zapisać do szkoły ;) )

Założeniem nowej akcji jest uszycie becików dla noworodków w trójmiejskich szpitalach - coby nie były już zawijane w zbyt "przechodzone" odzienia.

Potrzebna jest wysokiej jakości bawełna, flanela, wypełnienie antyalergiczne, nici itp. Jeśli chcecie się przyłączyć do szyjących społeczniaczek, a nie umiecie szyć lub nie macie czasu, podarujcie materiały, włączcie się w propagowanie akcji :)
Więcej informacji na stronie wydarzenia.


Kontakt 
dejaewa@wp.pl


2 komentarze:

  1. O rany, szkoda, że dopiero teraz tu trafiłam do Ciebie i się dowiedziałam o tym, że była taka akcja! Ale na pewno będzie jeszcze okazja aby ponownie szyć w ramach pomocy :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie martw się, w 3mieście zdarzają się takie akcje dość regularnie, nie zawsze dla dzieci, czasem dla zwierzaków. Możesz śledzić np. Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku i dołączyć do grupy na fb Trójmiasto Szyje - tam na ogół są informacje o takich akcjach :)

      Usuń

Dziękuję za komentarz, zapraszam do obserwowania :)