czwartek, 1 stycznia 2015

Niepostanowienia

Nowy Rok, nowa ja itp... bleh. Na co drugim blogu i profilu na fb masa deklaracji i postanowień noworocznych, o których większość zapomni w ciągu najbliższych paru tygodni.

9gag.com

 Nie obiecuję sobie realizacji żadnych szalonych założeń - schudnięcia 20 kg, czy podobnego absurdu. Kilka planów jest do zrealizowania, ale ponieważ nie są to postanowienia noworoczne, to szanse na ich realizację są duże ;)  Czyli trzymać się obranego kursu - dbać o bloga, dokończyć szkołę, wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do podróży, utrzymać tendencję jazdy na konwenty ;> (no dobra, w końcu pojechać jeszcze gdzieś, poza Coperniconem... ;) ). 

A tak naprawdę to w tajemnicy się przyznam, że moje postanowienia noworoczne wyglądają dokładnie tak, jak u Kobiety Ślimaka:
3 komentarze:

 1. Ha ha mam identyczne postanowienia jak babeczka z komiksu:P. Życzmy sobie wytrwałości:)

  Zapraszam na ostatni post: http://alanja.blogspot.com/2015/01/czarny-paszcz-koszula-w-krate-z-zabotem.html

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja właśnie sobie zawsze na poczatku roku robię plany, o których sumiennie pamiętam cały rok i staram się odhaczać kolejne punkty z listy :) Z zeszłorocznej np. zrealizowałam pewnie jakieś 70-80% :P jak ktoś nie ma motywacji i dyscypliny, to i zapomni po tygodniu o postanowieniach, ale ludzie, którzy faktycznie chcą coś z życia mieć, wykorzystać swój czas, nie zapomną, a będą dążyć do ich realizacji ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też robię plany, ale niekoniecznie w Nowy Rok, po prostu zabawne dla mnie są tłumy na siłowniach w pierwszych tygodniacj stycznia ;) a badania wskazują, że ok.70% obiecujących nie dotrzymuje swoich postanowień. W sumie postanowienia noworoczne wiążą się z tzw. myśleniem magicznym, symbolicznym wejście w coś nowego, dla mnie lepszym momentem na podsumowania i postanowienia są przełomowe momenty/znaczniejsze wydarzenia ;) (ale też czasem coś noworocznie sobie obiecam, kto bogatemu zabroni :D )

   Usuń

Dziękuję za komentarz, zapraszam do obserwowania :)